Na kontaktoni

0676029999

[email protected]

banner-image

List Pronash

Kerko Pronen
Tirana, Tirana, Rr.Siri Kodra

95,000 €

ID187

Shitet dyqani i pozicionuar ne Rr.Siri Kodra. Dyqani eshte i perbere nga nje siperfaqe prej 45m2 dhe...

 • Bathrooms IconDhoma
 • -
 • Beds IconDhomat e Ndenjes
 • -
 • Garages IconSiperfaqe
 • 45
Tirana, Tirana, Bulevardi "Zogu i Pare", Tirane

225,000 €

ID186

Shitet lokali i pozicionuar në Bulevardin Zogu I Parë, pranë Ish stacionit të trenit. Lokali esh...

 • Bathrooms IconDhoma
 • -
 • Beds IconDhomat e Ndenjes
 • -
 • Garages IconSiperfaqe
 • 135
Tirana, Tirana, Laprakë

375,000 €

ID185

Shitet lokali i pozicionuar ne qender te Laprakes. Lokali ka nje siperfaqe prej 150m2 dhe eshte ne g...

 • Bathrooms IconDhoma
 • -
 • Beds IconDhomat e Ndenjes
 • -
 • Garages IconSiperfaqe
 • 150
Durrës, Durrës, Shkallnur

600,000 €

ID184

Shitet tokë truall në zonën e Katund Sukthit. Toka është në buzë të rrugës që lidh Katund ...

 • Bathrooms IconDhoma
 • -
 • Beds IconDhomat e Ndenjes
 • -
 • Garages IconSiperfaqe
 • 12000
Durrës, Durrës, Plepa

44,000 €

ID183

Shitet apartamenti i tipologjise 2+1 i pozicionuar tek Kompleksi "Rotondo", ne zonen e plazhit. Apar...

 • Bathrooms IconDhoma
 • 2
 • Beds IconDhomat e Ndenjes
 • 1
 • Garages IconSiperfaqe
 • 120
Durrës, Durrës, Bulevardi Kryesor

57,000 €

ID181

Shitet apartamenti i tipologjise 2+1 i pozicionuar ne bulevardin kryesor te Durresit. Apartamenti es...

 • Bathrooms IconDhoma
 • 2
 • Beds IconDhomat e Ndenjes
 • 1
 • Garages IconSiperfaqe
 • 77
Durrës, Durrës, Stacioni i Trenit

45,000 €

ID180

Shitet apartamenti i tipologjise 1+1 i pozicionuar shume afer stacionit te trenit. Apartamenti eshte...

 • Bathrooms IconDhoma
 • 1
 • Beds IconDhomat e Ndenjes
 • 1
 • Garages IconSiperfaqe
 • 58
Durrës, Durrës, Afer Shkolles se Muzikes, Durres

50,000 €

ID179

Shitet apartamenti i tipologjise 1+1 i pozicionuar shume afer shkolles se muzikes. Apartamenti eshte...

 • Bathrooms IconDhoma
 • 1
 • Beds IconDhomat e Ndenjes
 • 1
 • Garages IconSiperfaqe
 • 67
Durrës, Durrës, Vollga

65,000 €

ID177

Shitet apartamenti i tipologjise 1+1 I pozicionuar ne zonen e Vollges. Apartamenti eshte i perbere n...

 • Bathrooms IconDhoma
 • 1
 • Beds IconDhomat e Ndenjes
 • 1
 • Garages IconSiperfaqe
 • 95