banner-image

All Properties

Search Property
Durrës

240 € / month

PRO174

Jepet me qira apartamenti tek ish rajoni i policisë. Apartamenti ndodhet në katin e parë banim dhe është organ...

 • Bathrooms IconRooms
 • 3
 • Beds Icon Living rooms
 • 1
 • Garages IconSurface
 • 140
Durrës

42,000 €

PRO167

Shitet apartamenti 2+1 në zonën e plazhit të Durrësit. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 100m², ndodhet n...

 • Bathrooms IconRooms
 • 2
 • Beds Icon Living rooms
 • 1
 • Garages IconSurface
 • 100
Durrës

200 € / month

PRO172

Jepet me qira apartamenti në lagjien Nr 4, përballë Flagship Center. Apartamenti është i pa mobiluar ndodhet n...

 • Bathrooms IconRooms
 • 2
 • Beds Icon Living rooms
 • 1
 • Garages IconSurface
 • 120
Durrës

300 € / month

PRO173

Jepet me qira apartamenti në një ndërtesë katër katëshe tek rruga e Kuminit. Apartamenti është i mobiluar tota...

 • Bathrooms IconRooms
 • 2
 • Beds Icon Living rooms
 • 1
 • Garages IconSurface
 • 100
Durrës

58,000 €

PRO164

Shitet apartamenti tek pallati i sportit. Apartamenti është i orientuar nga lindja dhe është në katin e 10. Ap...

 • Bathrooms IconRooms
 • 2
 • Beds Icon Living rooms
 • 1
 • Garages IconSurface
 • 108
Durrës

22,500 €

PRO166

Shitet apartamenti pranë hotel Adriatik në plazhin e Durrësit. Apartamenti ndodhet në katin e katërt të një pa...

 • Bathrooms IconRooms
 • 1
 • Beds Icon Living rooms
 • -
 • Garages IconSurface
 • 43
Durrës

85,000 €

PRO159

Shitet super apartament me pamje nga deti në shëtitoren Taulantia. Apartamenti është organizuar në 2 dhoma gju...

 • Bathrooms IconRooms
 • 2
 • Beds Icon Living rooms
 • 1
 • Garages IconSurface
 • 113
Kavaja

42,000 €

PRO160

Shitet apartamenti 1+1 tek Mali i Robit në brendësi të zonës së pishave të buta shumë pranë bregut të detit. A...

 • Bathrooms IconRooms
 • 1
 • Beds Icon Living rooms
 • 1
 • Garages IconSurface
 • 60
Durrës

29,500 €

PRO162

Shitet apartamenti 1+1 tek zona e Shkëmbit të Kavajës. Apartamenti është i organizuar në 1 dhomë ndenje dhe ga...

 • Bathrooms IconRooms
 • 1
 • Beds Icon Living rooms
 • 1
 • Garages IconSurface
 • 64
Durrës

Price upon request

PRO152

San Pietro Resort eshte nje projekt gjigand ne zonen e Gjirit te Lalzit me nje siperfaqe totale prej 30 hektar...

 • Bathrooms IconRooms
 • 2
 • Beds Icon Living rooms
 • 1
 • Garages IconSurface
 • 105
Durrës

400 € / month

PRO153

Jepet me qira apartamenti i tipologjise 3+1+2, i pozicionuar shume afer Gjykates se Durresit. Apartamenti esht...

 • Bathrooms IconRooms
 • 3
 • Beds Icon Living rooms
 • 1
 • Garages IconSurface
 • 168
Durrës

180,000 €

PRO154

Shitet apartamenti luksoz i pozicionuar ne Kompleksin "Marea", Qerret-Golem. Apartamenti eshte i perbere nga 1...

 • Bathrooms IconRooms
 • 2
 • Beds Icon Living rooms
 • 1
 • Garages IconSurface
 • 96