banner-image

All Properties

Search Property
Durrës

300 € / month

PRO155

Jepet me qira kati i parë I një shtëpie private. Apartamenti përbëhet nga 2 dhoma gjumi, 1 tualet, 1 koridor t...

 • Bathrooms IconRooms
 • 2
 • Beds Icon Living rooms
 • 1
 • Garages IconSurface
 • 100
Durrës

59,000 €

PRO130

Shitet shtepia private e pozicionuar ne koder Arapaj, shume afer rruges kryesore. Ka nje siperfaqe totale prej...

 • Bathrooms IconRooms
 • 2
 • Beds Icon Living rooms
 • 1
 • Garages IconSurface
 • 388
Durrës

50,000 €

PRO93

Shitet shtepia private e pozicionuar ne rrugen Ibrahimi Buzhiqi. Shtepia eshte e perbere nga 1 sallon ndenje, ...

 • Bathrooms IconRooms
 • 2
 • Beds Icon Living rooms
 • 1
 • Garages IconSurface
 • 111
Durrës

Price upon request / month

PRO95

Jepen me qira magazinat te ndodhura ne rrugen kryesore per ne Xhafzotaj. Magazinat kane nje siperfaqe totale n...

 • Bathrooms IconRooms
 • -
 • Beds Icon Living rooms
 • -
 • Garages IconSurface
 • 660
Durrës

60,000 €

PRO92

Shitet shtepia private e pozicionuar ne rrugen Ibrahimi Buzhiqi. Shtepia eshte e perbere nga 1 sallon ndenje, ...

 • Bathrooms IconRooms
 • 3
 • Beds Icon Living rooms
 • 1
 • Garages IconSurface
 • 131
Durrës

75,000 €

PRO80

Shitet shtepia private e poziconuar ne zonen e Spitalles. Shtepia ka nje siperfaqe trualli prej 800m2 dhe nje ...

 • Bathrooms IconRooms
 • 3
 • Beds Icon Living rooms
 • 1
 • Garages IconSurface
 • 130
Durrës

120,000 €

PRO69

Shitet magazina bashkë me truallin në zonën e ish - serave në shkozet. Magazina ka një sipërfaqe prej 500m&sup...

 • Bathrooms IconRooms
 • -
 • Beds Icon Living rooms
 • -
 • Garages IconSurface
 • 500
Durrës

70,000 €

PRO44

Shitet shtepi private e pozicionuar shume afer shkolles "Eftali Koci". Shtepia eshte e perbere nga 1 sallon nd...

 • Bathrooms IconRooms
 • 2
 • Beds Icon Living rooms
 • 1
 • Garages IconSurface
 • 100
Durrës

77,000 €

PRO19

Shitet shtepia private 3 kateshe ne zonen e ish kentes. Shtepia ndodhet ne nje zone te qete te qytetit dhe ka ...

 • Bathrooms IconRooms
 • 3
 • Beds Icon Living rooms
 • 3
 • Garages IconSurface
 • 218